menusearch
sppfogger.com

تولید سم پاش و مه پاش حرارتی برای نخستین بار در کشور

اولین و تنها تولید کننده فوگر حرارتی (سمپاش حرارتی) در ایران

۱۴۰۰/۳/۳ دوشنبه
(0)
(0)
تولید سم پاش و مه پاش حرارتی برای نخستین بار در کشور
تولید سم پاش و مه پاش حرارتی برای نخستین بار در کشور

آزاد گفت: ما برای تولیداتمان ۱۰ سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی در نظرگرفته ایم.

وحدت آزاد مدیرعامل شرکت سپید پژوهان پارس طی گفتگوی زنده با شبکه ایران کالا،اظهار کرد:  دستگاه های ما با ایجاد مه در فضا اقدام به ضدعفونی  و یا سم پاشی محیط می کند.

وی با اشاره به اینکه ما تولید کننده سم پاش حرارتی برای نخستین بار در ایران هستیم گفت: دستگاه تولیدی ما  دارای موتور است که تکنولوژی آن به جنگ جهانی دوم بر می گردد، ما در ایران تعمیرات و نگهداری دستگاه را  به گونه ای طراحی کرده ایم که آسان باشد.

آزاد با اشاره به اینکه دستگاه سم پاش حرارتی برای اولین بار در ایران ساخته شده است البته ۴۰ سال پیش در آلمان چنین دستگاهی ساخته شده بود ادامه داد: مدل های مختلف در کشورهای مختلف از  دستگاه وجود دارد،  در خاورمیانه فقط ترکیه و ما این دستگاه را داریم، لذا کیفیت دستگاه های ما با نمونه های خارجی برابری می کند.

وی با اشاره به اینکه جنس و ضخامت قطعات مقاوم به حرارت است  گفت: یک سال گارانتی برای موتور دستگاه در نظر گرفته ایم، دستگاه های ما قابل استفاده در باغات، گلخانه ها و مرغداری ها است ،محصول ما دانش بنیان است .

مدیر عامل شرکت  سپید پژوهان  پارس با اشاره به اینکه سم پاش های ما در مصرف انرژی صرفه جویی می کند افزود: ما برای تولیداتمان ۱۰ سال خدمات پس از فروش و  یک سال گارانتی در نظرگرفته ایم  ، محصول ماکاملا ایرانی است لذا باید از کالای ایرانی حمایت  کنیم.

وی گفت:  علاوه بر باغداران و کشاورزان ارگان ها و سازمانهای دیگر هم می توانند برای ضدعفونی کردن محیط از این دستگاه استفاده کنند، مشتریان محترم جهت ارتباط با شرکت سپید پژوهان پارس می توانند با شماره ۰۹۱۲۸۱۶۰۱۰۷ تماس بگیرند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر